Hae
Kategoriat
24 helmikuun, 2022

Vastaa koulutuskyselyyn!

Kuntoutuskouluttajat tarjoaa monipuolista koulutusta kaikille kuntoutusalan ammattilaisille. Tavoitteemme on tarjota käytännönläheistä ja laadukasta koulutusta niin, että jokainen voisi kehittyä työssään kuntoutuksen osaajana.

Toteutamme koulutuskyselyn vuosittain. Kyselyn tarkoituksena on selvittää kuntoutusalan ammattilaisten koulutustarpeita ja sen avulla kehittää omaa toimintaamme.

Koulutuskysely on nyt auki! Koulutuskyselyyn vastanneiden ja yhteystietojen jättäneiden kesken arvomme yhdelle henkilölle vapaan pääsyn kevään 2022 koulutuksiin ajalla 14.3.-30.6.2022 ja kolmelle henkilölle yhden ilmaisen koulutuspäivän kevään 2022 koulutuksiin. *

Vastausaikaa kyselyyn on pe 4.3. saakka.

VASTAA KYSELYYN:  KOULUTUSKYSELY 2022

Jos haluat osallistua arvontaan, jätä yhteystietosi kyselyn lopussa.

* Arvonnan voittajien osallistuminen koulutukseen edellyttää ilmoittautumista ja koulutuksen kohderyhmäehtojen tulee täyttyä. Palkinto on henkilökohtainen eikä sitä voi siirtää kokonaan tai osittain toiselle henkilölle. Voittajat arvotaan ma 7.3. ja voittajille ilmoitetaan henkilökohtaisesti


Kategoriat