Hae
Kategoriat
marraskuu 3, 2020

Vastaa koulutuskyselyyn!

Kuntoutuskouluttajat tarjoaa monipuolista koulutusta kaikille kuntoutusalan ammattilaisille. Tavoitteemme on tarjota käytännönläheistä ja laadukasta koulutusta niin, että jokainen voisi kehittyä työssään kuntoutuksen osaajana.

Toteutamme koulutuskyselyn vuosittain. Kyselyn tarkoituksena on selvittää kuntoutusalan ammattilaisten koulutustarpeita ja sen avulla kehittää omaa toimintaamme.

Koulutuskysely on nyt auki! Koulutuskyselyyn vastanneiden ja yhteystietojen jättäneiden kesken arvomme yhdelle henkilölle vapaan pääsyn kevään 2021 koulutuksiin ajalla 1.1.-31.5.2021 ja kolmelle henkilölle yhden ilmaisen koulutuspäivän kevään 2021 koulutuksiin. *

Vastausaikaa kyselyyn on su 15.11. saakka.

VASTAA KYSELYYN:  KOULUTUSKYSELY, MARRASKUU 2020

Kun olet vastannut kyselyyn, saat viestin kiitos vastauksesta -viestin, josta klikkaamalla pääset jättämään yhteystietosi. Jos linkki ei toimi, voit jättää yhteystietosi tästä: YHTEYSTIETOJEN JÄTTÄMINEN

* Arvonnan voittajien osallistuminen koulutukseen edellyttää ilmoittautumista ja koulutuksen kohderyhmäehtojen tulee täyttyä. Palkinto on henkilökohtainen eikä sitä voi siirtää kokonaan tai osittain toiselle henkilölle. Voittajat arvotaan ma 16.11. ja voittajille ilmoitetaan henkilökohtaisesti


Kategoriat