Hae
Kategoriat
21 toukokuun, 2020

Osaamista lantionpohjan toiminnanhäiriöihin

Lantionpohjan toimintahäiriöt ovat ajankohtainen ja kaikkia ikäryhmiä koskettava aihe. Fysioterapeutit ovat avainasemassa näiden ongelmien tunnistamisessa ja aktiivisessa hoidossa. Kuntoutuskouluttajat on järjestänyt lantionpohjan koulutusta jo usean vuoden ajan – ja se on yksi suosituimmista koulutuksistamme.

Kokemuksia ja palautetta toukokuun 2019 koulutuksesta:

”Aivan mahtava koulutus ja huiput kouluttajat!”

”Kiitos upeasta, innostavasta ja inspiroivasta koulutuksesta teille kaikille! Koulutus sisälsi niin paljon tärkeää asiaa jota viedä asiakkaiden ja kollegoiden tietoisuuteen. Ihmiskeho on ihmeellinen!”

”Aivan huikeat kaksi päivää takana. Paljon inspiroivaa ja tärkeää asiaa sekä ennen kaikkea silmiä avaava kokemus. Erityiskiitos kouluttajille mielenkiintoisista luennoista ja työpajoista, päivät oli suunniteltu erittäin hyvin.”

”Todella ihana koulutus, jossa keskustelua käytiin avoimesti ja rehellisesti. Kouluttajien tietotaitoa jaettiin hyvin ja kaikille annettiin mahdollisuus onnistua. Lisää näitä!”

Suosittelisin koulutusta kollegoilleni: ka 9,6

Koulutuksen kokonaisarvosana: ka 9,4

Katso seuraavat lantionpohjan koulutukset: KOULUTUSKALENTERI

 


Kategoriat