Hae

Kuntoutusalan messut 2021

Kuntoutusalan messut 2021

Huom. Vuoden 2020 messut on peruttu koronaepidemian takia, seuraavan kerran tapaamme 18.-19.3.2021.

 

Fysioterapia 2021 ja Toimintaterapia 2021 -tapahtumien yhteydessä järjestetään kaikille yhteiset ja avoimet kuntoutusalan messut, jotka nivoutuvat kiinteäksi osaksi koulutuspäivien ohjelmaa. Kuntoutusalan messut järjestetään to-pe 18.-19.3.2021 (to-pe) Scandic Aulangon Areenalla.

Näytteilleasettajille:

Vuodne 2021 messujen myynti käynnistyy elokuussa 2020 – etusijalla ovat näytteilleasettajat, jotka olivat varanneet paikan vuoden 2020 loppuunmyydyiltä messuilta.

Messuosaston hinta koostuu osastopaikasta ja kumppanuus sopimuksesta. Lisäksi hintaan kuuluu koulutuksen ohjelmassa mainitut kahvi- ja ruokatarjoilut sekä iltatilaisuuden ohjelma. Osastolle saa veloituksetta Aulangolta pöydän 40 x 120 cm, tuolin ja sähkön. Osaston rakenteita ja kalusteita on mahdollista tilata messurakentajaltamme.

Messujen rakentajana on Maiseri Oy. Rakentajan yhteystiedot: Olli Suvisalmi, sähköpostiosoite olli@maiseri.fi ja puhelinnumero 020 734 3834.

Kalustekuvasto, mattovärit ja osastojen mallikuvat löytyvät täältä.

Ekstrapalvelut:

Mobiilisovelluksen avulla voit saada osastollasi käyneiden tiedot yksinkertaisesti skannaamalla QR-koodin heidän älyrintakorteistaan. Näin voit seurata liidejä tapahtuman jälkeen ja varmistaa, ettet menetä tärkeitä käyntikortteja tai yhteystietoja. (toteutuu, jos 10 näytteilleasettajaa ottaa palvelun käyttöön)

  • Ekstra näkyvyys omalla 1-2 min videolla taukojen aikana.
Image

Yhteyshenkilömme messuasioissa:

Mari Visakko

mari.visakko@kuntoutuskouluttajat.fi

tai puh. 0400 737 256